Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Manasterzec – Oferty sprzedaży i najmu domów w Bieszczadach

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem

Długie(Manasterzec + 24 km)

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wybudowany według projektu Archeon Dom w Lukrecji , położony na zadbanej, płaskiej działce o powierzchni 8,9 ara w miejscowości Długie k.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Ustrzyki Dolne(Manasterzec + 20 km)

698 066 zł85,13 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 85,13 m2 położonego w miejscowości Ustrzyki Dolne - ulica Strwiążyk. Dom ten jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wołkowyja

Wołkowyja(Manasterzec + 21 km)

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Poszukujesz domu do zamieszkania w okolicy jeziora ? Przedstawiamy na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o pow. zabudowy 89 m2 usytuowany na 11 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Baligród

Baligród(Manasterzec + 22 km)

699 000 zł89,05 m² 7 849,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? O porankach z kawą na tarasie i panoramie Bieszczad w zasięgu wzroku? Ta oferta jest właśnie dla ciebie! Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bykowce

Bykowce(Manasterzec + 7 km)

289 999 zł793 m² 365,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:793 m²

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży murowanego domu do remontu w miejscowości Bykowce. Dom: powierzchnia użytkowa 77m2 nieużytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Polańczyk(Manasterzec + 18 km)

67 800 zł35 m² 1 937,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:307 m²

Wyobraź sobie miejsce, do którego uciekasz, kiedy masz dość miasta. Pachnący drewnem domek, sauna, cisza, jezioro. Twoja prywatna przystań. Oferujemy na sprzedaż na własność domki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Brzegi Dolne

Brzegi Dolne(Manasterzec + 21 km)

790 000 zł105 m² 7 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Bieszczadach usytuowanego w malowniczej miejscowości Brzegi Dolne. Zaledwie krok od wyciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Bystre

Bystre(Manasterzec + 25 km)

470 000 zł452 m² 1 039,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:452 m²

Budynek rekreacji indywidualnej - Bystre, gmina Baligród Drewniany domek z poddaszem użytkowym, kominkiem i tarasem - idealny na wypoczynek lub wynajem Przedstawiamy urokliwy, drewniany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Uherce Mineralne

Uherce Mineralne(Manasterzec + 7 km)

1 180 000 zł122,70 m² 9 616,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom mieszkalny położony w miejscowości Uherce Mineralne, gmina Olszanica. Budynek usytuowany zaledwie 7 km od Leska, 10 km od Soliny, 19 km od Ustrzyk Dolnych Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kiczury

Wójtostwo,Sanok(Manasterzec + 12 km)

208 000 zł77 m² 2 701,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:992 m²

Na sprzedaż dom drewniany, o powierzchni zabudowy ok. 77 mkw., położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 9,92 ar w Sanoku, przy ulicy Kiczury, w dzielnicy Wójtostwo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Manasterzec

Manasterzec,podkarpackie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 500 m²

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż dom z budynkiem gospodarczym na dużej 85 arowej działce w Manastercu w gminie Lesko. Dom o pow. użytkowej około 200m2. Dzięki dwóm.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij